Ana SayfaAlmanyaAlmanya'da Arkadaş Bulma (Uygulamalar, Siteler)

Almanya’da Arkadaş Bulma (Uygulamalar, Siteler)

Almanya’da yalnız mısınız? ya da Almanya’da arkadaş arayacağınız, flörtleşeceğiniz ya da randevuya çıkabileceğiniz bir yer mi arıyorsunuz? Bu yazıda Almanya’da arkadaş bulma uygulamaları ve siteleri hakkında yazdık. İşte Almanya arkadaşlık siteleri ve fazlası!

Göz atın: Almanya Ciddi Evlilik ve Arkadaşlık Siteleri

İster eğlenceli bir zaman ister hayatınızı birlikte geçireceğiniz özel birini arıyor olun, Almanya’da mükemmel eşinizle tanışmak için bir tanışma sitesi veya uygulaması bulacaksınız. Sadece Almanya’da flört etmek yeni insanlarla tanışmak, yeni yerler keşfetmek ve umarım eğlenmek için harika bir yol değildir, aynı zamanda Almanca becerilerinizi geliştirmek için iyi bir fırsat olabilir.

Almanya’daki Arkadaş, Flört Uygulamaları & Almanya’daki Flört Siteleri

Federal cumhuriyetteki bekar insanların üçte birinden fazlasının çevrimiçi flört hizmetlerini kullandığını ve yarısının bu şekilde bir ilişki bulduğunu duymaktan memnun kalacaksınız. Peki Almanya’da arkadaş bulma için neler yapacaksınız?

Göz atın: Almanya Arkadaşlık ve Flört Uygulamaları

Almanya’daki En İyi Arkadaş ve Flört Uygulamaları

Tahmin edebileceğiniz gibi, cep telefonlarımızda hareket halindeyken eşleşmeler için kaydırabilmenin kolaylığı ve rahatlığı, flört uygulamalarının muhtemelen Almanya”da romantizmi aramanın en popüler yolu olduğu anlamına gelir. İşte en iyi ücretsiz ve ücretli flört uygulamalarından bazıları.

Ücretsiz Flört Uygulamaları

Sadece finansal olarak değil, bağlanmak istiyorsan, bunlar Almanya’daki bazı harika ücretsiz flört uygulamalarıdır.

Tinder

Dünya genelinde aylık 66 milyon aktif kullanıcıyla, Tinder’ın Almanya’da da büyük olması ve isteyebileceğiniz tüm sağa ve sola kaydırma hareketlerini sunması şaşırtıcı değil. Bir eşleştirme yaptıktan sonra doğrudan mesaj yazmaya başlayabilirsiniz.

Lovoo

Dresden’de kurulan Lovoo, Tinder’ın Almanya’daki en büyük rakibi ve dünya çapında 28 milyon kullanıcıya sahip. Kaydırmalarla da çalışır, ancak bir eşleşme yapmadan önce potansiyel aşk ilgi alanlarına doğrudan mesaj gönderme ve gizli profillere göz atma seçeneğine sahip olursunuz.

Badoo

Lovoo, Almanya’daki en popüler flört uygulaması iken Badoo, ikinci sırayı almak için Tinder ile ciddi bir rekabet içindedir. Badoo ayrıca kaydırma işlevini kullanır ve sizinle benzer ilgi alanlarına sahip yakınlardaki kullanıcıları ve hatta gerçek hayatta tanışmış olabileceğiniz kişileri gösterir.

okCupid

Dünya çapında bir başka popüler uygulama olan OkCupid’in Almanya’da çok sayıda aktif kullanıcısı var ve kullanıcıların yalnızca resim yayınlamak yerine kendileri hakkında “hikayeler anlatmasına” odaklanıyor. Kadınlar, yalnızca profillerini zaten beğenmişlerse erkeklerin mesajlarını görebilirler.

Bumble

Bumble, kadınların ilk hareketi yapmasına izin veren bir uygulama olarak dünya çapında bir isim yaptı: bir eşleşme yapıldıktan sonra, kadın kullanıcının mesaj göndermek için 24 saati var; önce erkekler ulaşamaz. 24 saat içinde cevap vermeleri gerekir, yoksa eşleşme sona erer. Bumble’ı iş ilişkileri kurmak ve arkadaş aramak için de kullanabilirsiniz.

Once

Bu İsviçre flört uygulaması, ciddi bir ilişki arayan kullanıcılar için tasarlanmıştır ve benzersiz bir özelliği vardır: Bu uygulamada kullanıcılar arasında kolayca kaydıramazsınız, bunun yerine her gün öğlen bir eşleşme gösterilir. Eşleşmeyi kabul edip etmemeye karar vermek için 24 saatiniz var. İkiniz de birbirinizi “beğenirseniz” mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Happn

Fark yaratan başka bir flört uygulaması: Happn size yalnızca o gün yollarınızın kesiştiği kişileri gösterir ve bir sonraki büyük aşkınızın çok yakında olduğu heyecanına katkıda bulunur!

Candidate

Farklı özelliklere sahip son bir flört uygulaması! Avusturya’da kurulan Candidate, birinin görünüşüne değil, kişiliğine aşık olmanız gerektiği ilkesine dayanmaktadır. Bu nedenle, her şey birlikte “oyun oynamak” ile ilgilidir. Olası eşleşmeler size yanıtlamanız için sorular gönderecek ve siz de kendi sorularınızı soracaksınız. Birbirinizin yanıtlarını “beğenirseniz”, bir eşleşme elde edersiniz ve aşkınızın nasıl göründüğünü görürsünüz!

Feeld

Feeld kendisini, farklı ilişki biçimlerini keşfetmek isteyen açık fikirli insanlar için “meraklılar için flört uygulaması” olarak tanımlıyor. Diğer bekarlarla veya çok eşli çiftlerle tanışmak için yalnız veya bir partnerle katılabilirsiniz. Odak noktası keşif, merak ve zevk üzerinedir. Feeld ayrıca konuşmalar ve topluluk etkinlikleri düzenlemektedir.

Ücretli Flört Uygulamaları

İndirmesi ücretsiz olsa da, yukarıdaki uygulamaların çoğu, uygulama içinden satın alabileceğiniz premium sürümlere sahiptir. Bunlar, sizi kimin beğendiğini görme, “süper beğeniler” ve güller gönderme ve her gün daha fazla kişiyle eşleşme gibi özel özelliklerle birlikte gelir.

İlişki Arayan İnsanlar İçin Alman Arkadaşlık Uygulamaları

Yukarıdaki listede, ciddi ilişkiler arayan insanlar için en iyi uygulamalar Bumble, OkCupid ve Candidate’dir.

Gündelik İlişkiler İçin Flört Uygulamaları

Almanya’da arkadaş bulma konusunda sıkıntı yaşamayıp, flörtleşme ve gündelik ilişki konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, bu uygulamalar sizin için. Yani sıradan bir ilişki arıyorsanız, yukarıdaki listedeki en iyi uygulamalar Tinder, Candidate, Lovoo, Badoo ve Happn’dir.

Almanya’daki Arkadaşlık Siteleri

Aşağıdaki listedeki seçeneklerin çoğu uygulama olarak da mevcut olsa da, kimlik kontrolleri ve kişilik testleri dahil olmak üzere daha titiz bir kayıt süreci içerdiklerinden bu siteleri “arkadaşlık siteleri” olarak sınıflandırdık.

Ücretli Arkadaşlık Siteleri

Bu tanışma sitelerinin çoğu ücretlidir. Ücretli arkadaşlık siteleri genellikle daha uzmanlaşmıştır, belirli insan gruplarına – örneğin yüksek öğrenim görmüş veya belirli iş türlerine sahip insanlar – ve ciddi ilişkilere odaklanır. Kullanıcıların sizinle aynı şeyi aradığından emin olabileceğiniz için bu bir artıdır.

Öte yandan, almanya’da bir göçmen olarak bir flört sitesini kullanmanın en büyük dezavantajı, birçoğunun yalnızca Almanca olarak mevcut olmasıdır – ancak yine de bir Almanca kursu alıyorsanız bunu bir nimet olarak görebilirsiniz.

Parship

Almanya’daki en popüler arkadaşlık sitelerinden biri olan Parship, web sitesinde her 11 dakikada bir birinin aşık olmasıyla övünüyor. Hamburg’da kurulan bu web sitesinin odak noktası, eğitimli ve profesyonel bekar insanlar için ciddi ilişkiler bulmaktır ve bu nedenle kaydolmak, size potansiyel eşleşmeler için bir uyumluluk puanı vermek için kullanılan 80 soru içeren kapsamlı bir kişilik testini içerir. Ne yazık ki, web sitesi ve uygulama yalnızca Almanca olarak mevcuttur.

ElitePartner

Bu, Almanya’da ciddi ilişkiler arayan insanlar için bir flört sitesidir, kişilik testini tamamlamak ve profilinizin doğrulanmasını sağlamak oldukça zaman aldığından. 3,8 milyon üyesinin yaklaşık yüzde 70’i yüksek öğretim mezunudur. Eşleştirme önerilerinin yanı sıra ElitePartner, eşinizi bulmanıza yardımcı olmak için koçluk, seminerler ve indirimli fotoğraf çekimleri sunar.

LoveScout24

Merkezi Münih’te bulunan dijital şirket Scout24, AutoScout ve ImmoScout aracılığıyla yalnızca araba satışları ve konut listeleri sunmakla yetinmeyerek, LoveScout24 ile flört dünyasına da açıldı. Buradaki odak noktası hem flörtler hem de ciddi ilişkiler.

NextLove

NextLove, özellikle bekar ebeveynleri ve daha önce boşanmış kişileri hedefleyen niş bir tanışma sitesidir. Almanya genelinde 5 milyon kullanıcısı var ve İngilizce olarak mevcut!

Almanya’da Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Yukarıda listelenen tanışma sitelerinden bazılarının ücretsiz sürümleri vardır, ancak bunlar genellikle büyük ölçüde sınırlıdır. Örneğin Parship, ücretsiz sürümdeyseniz kimsenin fotoğrafını görmenize izin vermez. İşte sonsuza kadar ücretsiz olan bazı tanışma siteleri.

C-Date

C-Date – Almanya’da çok popüler bir arkadaşlık sitesi – burada önemli bir şartla yer alıyor: sadece erkeklerle çıkmak isteyen kadınlar için ücretsiz. Bir kadın veya bir çift arayan bir kadınsanız ya da herhangi birini arayan bir erkekseniz, abonelik ücretleri ödenebilir. C-Date gündelik ilişkilere ve keşfe odaklanır.

Finya

Finya, yalnızca reklamlarla finanse edildiği için Almanya’daki birkaç ücretsiz tanışma sitesinden biridir. Önerilen eşleşmeleri almak için bir kişilik testi tamamlayabilirsiniz. 1 milyondan fazla kullanıcısı var, ancak yalnızca Almanca olarak mevcut.

Almanya’da LGBTQ+ Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları

Almanya’da arkadaş bulma konusunda sıkıntı yaşayan bir LGBTQ+ üyesi misiniz? OkCupid gibi bu sitelerin ve uygulamaların birçoğunda çok sayıda LGBTQ+ kullanıcı var, ancak bazıları doğrudan bu kitleleri hedefliyor.

Romeo

Görünüşe göre dünyanın en büyük gey, biseksüel ve trans erkek topluluğuna ev sahipliği yapan Romeo, bir ilişki veya ciddi bir ilişki için gideceğiniz yer.

Grind

Grindr, gey, bi, trans ve queer insanlar için dünyanın en büyük sosyal ağ uygulaması olarak reklamını yapıyor, bu yüzden neyle ilgilenirseniz ilgilenin, bir eşleşme bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Eşcinsel topluluklar arasında harika bir bağlantı uygulaması olarak bilinir.

Zoe

Zoe, dünya çapında 3,9 milyon kullanıcısı olan, lezbiyen ve queer kadınlar için yüksek dereceli bir flört uygulamasıdır.

Duygu Temiz
Duygu Temizhttps://www.avrupayolunda.com
Selam. 30 yaşındayım. Almanya'da lisans eğitimi aldım. Hollanda'da yüksek lisans derecesi yaptım. Köln'de yaşıyorum. Bu sitede sizler için yaşadığım göç, eğitim ve kariyer tecrübelerimi, bilgi ve ipuçlarını paylaşmak istiyorum. Umarım hayallerinize giden bu yolda birazcık da olsa faydam dokunur.
BU YAZILAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YENI YAZILAR

POPÜLER YAZILAR