Ana SayfaAlmanyaAlmanya Arkadaşlık ve Flört Uygulamaları

Almanya Arkadaşlık ve Flört Uygulamaları

Almanya online tanışma siteleri ile karşılaştırıldığında, flört uygulamaları kaydolmak için çok daha az çaba harcar. Kişilik testi veya bilimsel eşleştirme algoritması yoktur. Almanya arkadaşlık uygulamaları daha çok gündelik flört etmeyi hedefleme eğilimindedir. Ancak, SimpleTexting’in bir anketinin ortaya çıkardığına göre bu, hemen tek gecelik ilişkiler anlamına gelmez.

Uygulamalar, flört sitelerine göre iki önemli avantaja sahiptir. Hepsi İngilizce olarak mevcuttur. Bu nedenle Almanya’daki gurbetçiler için idealdir. Ve hepsi bir freemium iş modeli üzerinde çalışır. Çıkmaya başlayabileceğiniz birincil işlevler ücretsizdir. Ancak tüm uygulamalar, uygulama içi satın alma yoluyla premium özellikler de sunar.

Göz atın: Almanya Ciddi Evlilik, İlişki ve Arkadaşlık Siteleri

Almanya’daki en iyi flört uygulaması için seçtiklerimiz burada.

Almanya’daki En İyi Flört Uygulaması Nedir?

1. Tinder

190 ülkede 66 milyon aylık aktif kullanıcısıyla en büyük uluslararası flört uygulaması olduğu için Tinder’ın tanıtıma ihtiyacı yok. Ve evet, Tinder Almanya’da da çalışıyor.

Fotoğraflarınızı yüklemeye hazır olun ve sola veya sağa kaydırmaya başlayın. Bir eşleşme bulduktan sonra doğrudan mesaj yazmaya başlayabilirsiniz. Tinder, premium özellikler için uygulama içi satın alımlar sunar.

2. Lovoo

Lovoo, doğrudan bir Tinder rakibidir ve benzer şekilde çalışır. Temel fark, önce eşleştirmeye gerek kalmadan biriyle doğrudan iletişime geçebilmenizdir. Lovoo’nun hayalet modu ile profillere gizli olarak göz atabilirsiniz. Lovoo ayrıca canlı görüntülü sohbet seçeneği sunar.

Lovoo, Almanya’nın Dresden kentinde kuruldu ve dünya çapında 28 milyon kullanıcıya sahip. iOS App Store’daki 43 bin incelemeden dört yıldız alan Lovoo, bu makalede listelenen tüm flört uygulamalarından en iyi inceleme oranına sahip.

Tinder ve Badoo, Avrupa’nın en popüler flört uygulaması olma saltanatı için savaşıyor. Ancak Lovoo, Almanya’daki en popüler ve en iyi flört uygulamasıdır.

3. Badoo

Badoo, başka bir kaydırma yarışmacısıdır ve Tinder’a benzer işlevler görür. Badoo’nun benzersiz özelliği, size yakın olan ve benzer ilgi alanlarını paylaşan kullanıcıları göstermesidir. Kullanıcılar arasında gezinirken aynı zamanda gerçek hayatta bir kullanıcıyla tanışıp tanışmadığınızı gösterir ve saat ve yaklaşık konum hakkında fikir verir.

4. OkCupid

OkCupid, yalnızca resimlerin ötesine geçen bir hikaye özelliğini öne çıkararak kendisini kaydırma uygulamalarından ayırır. İstediğiniz zaman mesaj yazabilirsiniz; ancak, kadınlar bir erkeğin ilk mesajını ancak profilini önceden beğenmişse görebilirler. OkCupid, LGBT+ Bekarlar arasında da popüler.

5. Once

Bir zamanlar İsviçreli bir flört uygulaması, kendisini daha ciddi bir ilişki arayanlar için bir uygulama olarak pazarlıyor. Bu nedenle, günde sınırsız resim arasında geçiş yapamazsınız. Bunun yerine her gün öğlen saatlerinde size bir eşleşme gönderilir. Herkesin eşleşmeyi beğenmesi için 24 saati var, ikiniz de ‘beğenirseniz’ mesaj alışverişine başlayabilirsiniz.

6. Bumble

Bumble, kullanıcıları daha ciddi amaçlarla çeken popüler bir kaydırma uygulamasıdır. Ayrıca Bumble, kadınları mesajlaşma açısından ilk adımı atmaları için güçlendirir. Bir eşleşme aldıktan sonra, ilk mesajı göndermek için 24 saati vardır. Erkekler ilk mesajı gönderemez ve karşılığında ilk mesajı yanıtlamak için yalnızca 24 saati vardır. Aksi takdirde eşleşme sona erecektir.

7. Happn

Happn, bir Fransız flört uygulamasıdır. Uygulama sadece size, kullanıcılara, aynı gün yollarınızın kesiştiğini göstererek ekstra bir heyecan veriyor.

Eşleşmeniz için maksimum mesafeyi (90 km’ye kadar) o bölgedeki herkese gösterecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Happn size yolunuzun kaç kez kesiştiğini ve son karşılaşmanızın yerini ve zamanını gösterir. Bir kullanıcı ayarladığınız yakınlıktaysa, siz çevrimiçiyken profil, gizlilik nedenleriyle size tam konumu sunmadan ‘NOW’ gösterecektir.

8. Candidate

Candidate, Avusturya’da kurulmuş benzersiz bir oyunlaştırılmış flört uygulamasıdır. Onların odak noktası görünüşten çok kişiliktir. Önce diğer kullanıcıların size gönderdiği soruları yanıtlamalısınız. Karşılığında siz de sorularınızı yöneltiyorsunuz. İki kullanıcı birbirinin yanıtlarını ‘beğenirse’, bir eşleşme oluşturur ve birbirinizin resimlerini görürsünüz. Her soru 300 karaktere kadar olabilir ve diğer beş kullanıcı tarafından yanıtlanabilir. Her bir yanıtı değerlendirirsiniz ve en iyi 3’ünüzü seçersiniz. Bu üçü daha sonra başka bir soruyu yanıtlar; cevaplarından son soru için ilk 2’nizi seçeceksiniz.

Source: bedbible.com

Duygu Temiz
Duygu Temizhttps://www.avrupayolunda.com
Selam. 30 yaşındayım. Almanya'da lisans eğitimi aldım. Hollanda'da yüksek lisans derecesi yaptım. Köln'de yaşıyorum. Bu sitede sizler için yaşadığım göç, eğitim ve kariyer tecrübelerimi, bilgi ve ipuçlarını paylaşmak istiyorum. Umarım hayallerinize giden bu yolda birazcık da olsa faydam dokunur.
BU YAZILAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YENI YAZILAR

POPÜLER YAZILAR