Ana SayfaAlmanyaAlmanya Ciddi Evlilik ve Arkadaşlık Siteleri

Almanya Ciddi Evlilik ve Arkadaşlık Siteleri

Almanya’da hayatınızın aşkı ile daha tanışmadıysanız, size harika bir haberimiz var. Bir ankete göre, her üç Almandan biri bir online flört sitesi kullanıyor. Bu elbette tüm bekarlar için harika bir haber. Almanya’daki ciddi ilişki başarınızı hızlandırmak için 7 arkadaşlık sitesinden bahsedeceğiz. Peki Almanya ciddi evlilik siteleri ve uzun süreli arkadaşlık siteleri nelerdir?

Göz atın: Almanya Arkadaşlık ve Flört Uygulamaları

Almanya’da Ciddi İlişkiler İçin En İyi Arkadaşlık Sitesi Hangisidir?

Uzun süreli ciddi bir ilişki arayanlar için kaliteli flört önemlidir. Almanlar aşkı bulmak için epeyce para ödemeye hazırlar. Aşağıda listelenen tüm siteler yalnızca Almanca olarak mevcuttur.

İşte Almanya’daki ciddi ilişkiler için en iyi arkadaşlık sitesi seçimlerimiz.

1. E-Çift

E-çift, Almanya’daki Türkler’in çok fazla kullandığı bir arkadaşlık sitesidir. Ciddi ilişki arayanlar, evlilik arayanlar için Almanya’da popüler bir arkadaşlık sitesidir. Siteye kaydolurken bazı soruları cevaplamanız gerekiyor. Bu sorular, size önerilen arkadaşlıklık seçeneklerini değiştiriyor. Yani size en uygun partner, arkadaş aranıyor. Sloganları: Ciddi, Seviyeli Arkadaşlık, Evlilik Sitesi

2. ElitePartner

ElitePartner, ciddi ilişkiler için Almanya’da lider bir arkadaşlık sitesidir. Her profili kontrol ederler ve yalnızca ciddi ve uzun vadeli ilişkilerle ilgilenen kayıtları kabul ederler. Her profili manuel olarak incelerler. ElitePartner akademik bekarlara odaklanır; 3,8 milyon üyesinin yaklaşık %70’i akademik bir dereceye sahiptir. ElitePartner’ın kişilik testi yaklaşık 20 dakika sürer ve başarılı bir kayıttan sonra zaten eşleşen öneriler alırsınız. ElitePartner’ın %47 erkek ve %53 kadın üyesi var.

3. Parship

Parship, agresif pazarlaması sayesinde Almanya’daki en popüler arkadaşlık sitesidir. Ayrıca Parship aracılığıyla her 11 dakikada bir bir bekarın aşık olacağına söz veriyorlar. Odak noktaları aynı zamanda uzun vadeli ciddi ilişkilerdir. Genel olarak Parship, eğitimli ve profesyonel bekarları hedefler. 2021 çift anketine göre, tüm Parship çiftlerinin %94’ü ilişkilerinden memnun veya çok memnun. Web sitesi ve uygulama yalnızca Almanca olarak mevcuttur.

Kayıt işlemi yaklaşık 30 dakika sürer ve 80 soruluk bir kişilik testi içerir. Bunun dışında Parship, kimlik kontrolü ile sahte profilleri önler. Ücretsiz temel sürümle hiçbir resmi görüntüleyemezsiniz.

4. LoveScout24

LoveScout24, 6 milyon üyesiyle Almanya’daki bir başka büyük tanışma sitesidir. Onların odak noktası flörtlerin yanı sıra uzun vadeli ilişkilerdir. Web sitelerinin ve uygulamalarının yanında tekli etkinlikle de sunuyorlar. Web sitesi ve üye profilleri yüksek kalitededir. Ancak, profil aramanızı aktif olarak başlatmanız gerekir. Otomatik öneri yok. Almanya için web sitesi ve uygulama yalnızca Almanca olarak mevcuttur.

Love Scout24’ün ayrıca 200.000 gey üyesi ve gizli erotik gündelik flörtler için farklı bir portal secret.de vardır.

5. eDarling

eDarling, Almanya’da en sevilen flört sitesidir. eDarling, uzun vadeli ilişkiler için bilimsel olarak tasarlanmış eşleştirmeye odaklanır. Belirli bir müşteri tipine odaklanmadığı için eDarling’e herkes davetlidir. Almanya’da eşit oranda erkek (%48) ve kadın (%52) ile 2,6 milyon üyesi bulunmaktadır.

Tüm profiller manuel olarak kontrol edilir, bu da bağlantıların kalitesini ve dolayısıyla ciddi ilişkiler bulma şansını artırır.

Profilinizi oluşturmak ve kişilik testine girmek için yaklaşık 40 dakika hazırlanmanız gerekir. Ücretsiz sürümle kullanımınız sınırlıdır.

6. C-Date

C-Date, Almanya’da 3,7 milyon üyesi ve dünya genelinde 35 milyon üyesiyle Almanya’daki bir başka büyük tanışma sitesidir. Odak noktaları gündelik flört, açık ilişkiler ve ilişkiler üzerinedir. Web sitelerinin yanında, C-Date uygulaması aracılığıyla da erişilebilir. Herkes C-Date’e açıktır ve çok aktif bir topluluk sunar. Başvuru süreci, bir form yerine duyarlı bir sohbet aracılığıyla gerçekleşir ve profiller kontrol edilir ve resimler manuel olarak doğrulanır.

7. NextLove

NextLove, 5 milyondan fazla kullanıcısı olan, bekar ve boşanmış ebeveynler için bir Avrupa flört sitesidir. Ayrıca uygulama aracılığıyla ve İngilizce olarak da mevcuttur. Kaydolma hızlı ve ücretsizdir ve profilinizi bir SMS ve başka bir yöntemle doğrulamanız gerekir. NextLove, yalnızca gerçek kullanıcılara sahip olmak için yeni kayıtları da izler.

Bu yazıda Almanya ciddi evlilik siteleri, uzun ilişki ve arkadaşlık sitelerinden bahsettik. Almanya ciddi evlilik sitesi ile evlenen 3 kişi tanıdım. Denemekten zarar gelmez, bol şans 🙂

Orçun Orhan Ataman
Orçun Orhan Ataman
Almanya'da kariyer deneyimlerimi paylaşıyorum. Ayrıca Avrupa gündemi ile ilgileniyorum. Bunları sizle paylaşmak istiyorum.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER YAZILAR