Ana SayfaYabancı DilAlmancaÜcretsiz Almanca Öğrenme Uygulamaları

Ücretsiz Almanca Öğrenme Uygulamaları

Almanya’da çalışmak ya da okumak istiyorsunuz. Bunun için Almanca’ya ihtiyacınız var. Peki evde Almanca öğrenmek için bazı kolaylıklar yok mu? Elbette var. Bugün teknoloji yanımızda. Bunu verimli kullandığınızdan emin olun. İnternette, dil becerilerinizi geliştirmek için size mükemmel araçlar olarak hizmet edebilecek bir sürü ücretsiz çevrimiçi uygulama var. Bunlara ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Telefona indirmeniz sadece 1-2 dakikanızı alır. Bu yazıda göz önünde bulundurmanız gereken ücretsiz Almanca öğrenme uygulamaları ve kısa tanımlarından bahsedeceğiz.

Evde Almanca geliştirmek mi istiyorsunuz? O zaman kesinlikle LinguaTV öneriyoruz.

LinguaTV ile Almanca Öğrenmek İçin Tıklayın!

İşte size evde Almanca öğrenme sürecinde yardımcı olacak ücretsiz Almanca öğrenme uygulamaları:Duolingo

Duolingo, Almanca ve diğer dilleri öğrenmek için en popüler uygulamalardan biridir. Profilinizi oluşturabileceğiniz ve kendi hedeflerinizi belirleyebileceğiniz çevrimiçi bir kurstur.

Anki

Bilgi kartları aracılığıyla kelime dağarcığınızı genişletmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Metin, resim veya seslerle kendi başınıza bilgi kartları yapabilirsiniz. Hatta önceden hazırlanmış olanları indirebilirsiniz.

Memrise

Memrise ile aynı anda hem öğrenebilir hem de sosyalleşebilirsiniz. Arkadaşlarınızla Almanca olarak rekabet edebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda başka programlar da sunar, bu nedenle Almanca ile işiniz bittiğinde konuyu değiştirebilirsiniz.

WordPic

Bu uygulama, resimlerle kelime dağarcığınızı genişletmenize ve ayrıca telaffuzunuzu geliştirmenize yardımcı olacak.

Babbel

Babbel’de birden fazla cevap seçeneği olan sorularınız olacak. Uygulama, telaffuz pratiği yapabilmeniz için soruları yüksek sesle okur.

Busuu

Busuu, dil öğrenenler için tasarlanmış bir sosyal ağdır. Ayrıca mobil uygulamada dil öğrenmek için pratikler içerir. Anadili Almanca olan kişilerle pratik yapabilirsiniz. Aynı zamanda dinleme, okuma, yazma ve konuşma alıştırmaları yapabilirsiniz. Uygulama, hem ücretsiz hem de premium öğrenme modelleri sunuyor.

DeutscheAcademie

Bu uygulama pratik yapmaya adamıştır. Almanca seviyenizi yükseltmenize yardımcı olabilecek birçok materyale erişebilirsiniz.

Wie Geht’s

Bir dizi konuyu kapsayan bir uygulamadır. Sözcük odaklıdır. İnternet bağlantısı ile veya internet bağlantısı olmadan kullanılabilir.

Mindsnack’s Learn German

Bu oyun tabanlı uygulama, kullanıcıların kelime ve konuşmayı öğretmek için tasarlanmış dokuz oyun aracılığıyla bir dil öğrenmelerine yardımcı olur. Ancak, yalnızca ilk ders ücretsizdir. Ayrıca sadece apple cihazları için geçerlidir.

Engin Erdi Erdoğan
Engin Erdi Erdoğanhttps://www.avrupayolunda.com
Merhaba, ben Engin. 27 yaşındayım ve 2020 itibariyle Nürnberg'te yaşıyorum. Kişisel youtube hesabımda paylaştığım eğitim, göç ve seyahat içeriklerini bu blog ile daha geniş kitleye ulaştırmayı hedefliyorum. Kendi çizdiğim avrupa yolumda, kapıyı açık bırakmak istiyorum. Umarım yaşadığımız deneyimler, verdiğimiz bilgi ve ipuçları sizlere yararlı olur.
BU YAZILAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YENI YAZILAR

POPÜLER YAZILAR