Ana SayfaYaşamAlışverişAlmanya 2. El Araba Siteleri

Almanya 2. El Araba Siteleri

Almanya’da ikinci el araba satın almak birçok durumda mantıklıdır. Yeni aracın değer amortismanı çok büyüktür. Ülke içinde veya ihracat için Almanya’da 2. el araba satın almayı düşünebilirsiniz. Her ikisi de işe yarar. Almanya 2. el araba satış siteleri ve daha fazlasını bu yazıda bulacaksınız.

Almanya içinde ikinci el bir araba satın alırken, oldukça fazla para tasarruf edersiniz. Sonunda, asıl mal sahibi, ilk yıllardaki yüksek amortismanın bedelini öder. Peki Almanya’da 2. el araba nereden satın alınır?

Göz atın: Almanya İkinci El Eşya, Elektronik, Araba Siteleri

Almanya’da İkinci El Araba Satın Almak İçin En İyi Web Siteleri

Belki Almanya’ya taşındınız ve bir araç almaya karar verdiniz. Bu durumda aracı nerede arayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Almanya’da ikinci el araba fiyatları da merak edilen bir husus. Bu yazıda, Almanya’da özel bir satıcıdan veya bir araba satıcısından ikinci el araba satın almak için en iyi siteleri seçtik. Daha fazla detayları bu sitelerden bulmanız mümkün.

Almanya 2. El Araba Satış Siteleri:

  • AutoScout24
  • mobil.de
  • eBay Kleinanzeigen
  • 12Gebrauctwagen.de

Bütçeniz çok kısıtlıysa Almanya’da bir araç finanse edebilirsiniz. Sadece Auxmoney ile çevrimiçi kredi başvurusunda bulunun. Yabancı uyruklulara minimum gereksinim ve yüksek onay oranıyla kredi verirler.

AutoScout24

AutoScout24, yeni ve kullanılmış araçları alıp satmak için uluslararası bir çevrimiçi platformdur. Aynı zamanda araba fiyatları açısından Almanya ve Avrupa’daki en popüler web sitelerinden biridir.

AutoScout24’ün Almanya’da ve Avrupa’daki diğer 18 ülkede yılda 27 milyonun üzerinde müşterisi vardır. Ayrıca 2 milyondan fazla aracı bulunmaktadır.

Ancak, doğrudan web sitesi üzerinden araba satın alamazsınız, ancak bayilere ve satıcılara yönlendirilirsiniz.

AutoScout24, İngilizce, Almanca, Türkçe dahil olmak üzere farklı dil seçeneklerine sahiptir. Bu nedenle Almanca bilginiz yoksa bile zorluk çekmezsiniz.

Siteye ulaşmak için tıklayın!


mobile.de

Mobile.de, araç satın almak ve satmak için Almanya’nın en büyük çevrimiçi platformudur. Ocak 2019 itibariyle mobile.de’de listelenmiş 1,5 milyondan fazla araç var. Tüm bu web sitelerinde, ikinci el bir araba satın alma deneyiminiz platformun kendisine değil satıcıya bağlı olacaktır.

Özel satıcıların yanı sıra, platformla ortak olan ve araçlarının düzenli olarak reklamını yapan 40.000 araba satıcısı var. Neyse ki site Almanca bilmeyenler için İngilizce, Türkçe ve 10 farklı dil seçeneği sunuyor.

Ayrıca mobile.de, araba ararken kullanabileceğiniz işlevsel bir fiyat ve sigorta hesaplayıcıya sahiptir. Şu anda kiralık araba sunan tek platformdur. Bu nedenle sizin için de iyi bir seçenektir.

Siteye ulaşmak için tıklayın!


eBay Kleinanzeigen

eBay Kleinanzeigen, arabalar da dahil olmak üzere herhangi bir ikinci el eşyayı satmak/satın almak istediğinizde gideceğiniz yerdir. İngilizce olarak yayınlanmamasına rağmen, arabalar ve sahipler hakkında gerekli tüm bilgileri sağlayacağı için bu platformu faydalı bulabilirsiniz.

Almanya 2. el araba söz konusu olunca, AutoScout24’den sonra gelir. AutoScout24’de biraz arama yaptıktan sonra eBay Kleinanzeigen’i ikinci bir seçenek olarak tavsiye ederim.

Ayrıca eBay Kleinanzeigen, Almanya’daki tüm ikinci el ürünler için kesinlikle tek durak noktasıdır.

Siteye ulaşmak için tıklayın!


12Gebrauctwagen.de

12Gebrauctwagen, Almanya’da ikinci el araba bulmak için başka bir platform. Bazı kullanışlı özellikler sunar, ancak web sitesi Almanca dilindedir.

Siteye ulaşmak için tıklayın!


Göz atın: Almanya Online Alışveriş Siteleri

Almanya 2. El Araba Piyasasını Kontrol etmek isteyebileceğiniz diğer web siteleri:

Orçun Orhan Ataman
Orçun Orhan Ataman
Almanya'da kariyer deneyimlerimi paylaşıyorum. Ayrıca Avrupa gündemi ile ilgileniyorum. Bunları sizle paylaşmak istiyorum.
BU YAZILAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YENI YAZILAR

POPÜLER YAZILAR