Ana SayfaYaşamYoutubeŞafak Salda ile Göç Hikayesi Videosu!

Şafak Salda ile Göç Hikayesi Videosu!

Herkese selam. Almanya’ya göç etmek isteyenler ya da yeni göç edenlerin mutlaka tanıdığı ve takip ettiği bir isim var. Bu isim tabii ki Şafak Salda. Biliyorsunuz ki kendisi youtube hesabından Almanya ve Türkiye’nin gündemi ile siyaseti hakkında yorumlarını kattığı videolar paylaşıyor. Bunların dışında Göç Hikayeleri, Tersine Göç Hikayeleri ve Almanya’nın Emekçileri gibi video serilerine sahip. Heh! İşte o serilerden Göç Hikayeleri’ne geçenlerde konuk oldum.

Video çekimi öncesi kendisiyle bir tanışıklığım yoktu. Ben sadece bir izleyicisiydim. Bavyera’ya gelince bir arkadaş vasıtası ile tanışmış olduk. Göç Hikayemi çektik. Açıkcası çok keyifli ve samimi bir ortamdı. Devamında bir eğlenceye katıldık. Kendisiyle tanışmış olmaktan keyif duydum.

Videoyu buraya bırakıyorum. İzlemediyseniz mutlaka izleyin ve Şafak Salda’ya abone olun. 🙂

Engin Erdi Erdoğan & Şafak Salda

Videoda az da olsa beni tanımanız için paylaştığım birkaç bilgi, göç sürecim ve Almanya’daki yaşantımdan bahsettim.

Ad soyadımın Engin Erdi Erdoğan olmasından kaynaklı Almanya’da yaşadığım tedirginliği aktardım. Umarım videoyu beğenmişsinizdir. 🙂

Engin Erdi Erdoğan
Engin Erdi Erdoğanhttps://www.avrupayolunda.com
Merhaba, ben Engin. 27 yaşındayım ve 2020 itibariyle Nürnberg'te yaşıyorum. Kişisel youtube hesabımda paylaştığım eğitim, göç ve seyahat içeriklerini bu blog ile daha geniş kitleye ulaştırmayı hedefliyorum. Kendi çizdiğim avrupa yolumda, kapıyı açık bırakmak istiyorum. Umarım yaşadığımız deneyimler, verdiğimiz bilgi ve ipuçları sizlere yararlı olur.
BU YAZILAR İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

YENI YAZILAR

POPÜLER YAZILAR